Echipa SpotVision Electric & Lighting

Echipa de vânzări


Distributie Spot Vision Electric & Lighting

Zona 1 : Galati, Braila, Buzau, Tulcea, Ialomita, Calarasi Constanta

Reprezentant: Elvis Cherim Telefon: 0745 139 282
Email: elvis.c@spotvisionelectric.ro


Zona 2: Suceava, Botosani, Neamt, Iasi, Bacau, Vaslui, Vrancea

Reprezentant: Stefan Antonica Telefon: 0755 025 370
Email: stefan.a@spotvisionelectric.ro

Zona 3: Bucuresti, Ilfov

Reprezentant: Madalin Istrate Telefon: 0744 345 202
Email: madalin.i@spotvisionelectric.ro
Reprezentant:Daniel Staicu Telefon: 0744 345 202
Email: daniel.s@spotvisionelectric.ro

Zona 4: Mehedinti, Gorj, Valcea, Arges, Dolj, Olt, Teleorman, Giurgiu

Reprezentant: Cristi Gheorghinca Telefon: 0744 325 345
Email: cristi.c@spotvisionelectric.ro

Zona 5: Sibiu, Mures, Bistrita-Nasaud, Cluj, Alba, Salaj, Satu Mare, Bihor

Reprezentant: Lucian Pasca Telefon: 0745 010 745
Email: lucian.p@spotvisionelectric.ro

Zona 6:Prahova, Dambovita, Covasna, Brasov, Harghita

Reprezentant: Ioniţă Răzvan Daniel Telefon: 0751 230 084
Email: razvan.i@spotvisionelectric.ro

Zona 7: Arad, Timis, Hunedoara, Caras-Severin

Reprezentant: Careba Vasile Telefon: 0758 084 071
Email: vasi.c@spotvisionelectric.ro

Departament Hypermarket

Reprezentant: Bianca Popescu Telefon: 0751 307 589
Email:bianca.p@spotvisionelectric.ro

Departament Proiecte

Reprezentant: ing. Danut Mihai Telefon: 0748 880 828
Email:danut.m@potvisionelectric.ro