Echipa SpotVision Electric&Lighting

Echipa de vânzări


Zona 1 : Galati, Braila, Buzau, Tulcea, Ialomita, Calarasi Constanta

Reprezentant: Pleşu Ciprian Telefon: 0745 139 282
Email: ciprian.p@spotvisionelectric.ro


Zona 2: Suceava, Botosani, Neamt, Iasi, Bacau, Vaslui, Vrancea

Reprezentant: Stefan Antonica Telefon: 0755 025 370
Email: stefan.a@spotvisionelectric.ro

Zona 3: Bucuresti, Ilfov

Reprezentant: Bradea Cristian Laurenţiu Telefon: 0744 345 202
Email: cristian.b@spotvisionelectric.ro

Zona 4: Mehedinti, Gorj, Valcea, Arges, Dolj, Olt, Teleorman, Giurgiu

Reprezentant: Voican Claudiu Telefon: 0744 325 345
Email: claudiu.v@spotvisionelectric.ro

Zona 5: Sibiu, Mures, Bistrita-Nasaud, Cluj, Alba, Salaj, Satu Mare, Bihor

Reprezentant: Cherim Elvis Telefon: 0745 010 745
Email: sales@spotvisionelectric.ro

Zona 6:Prohova, Dambovita, Covasna, Brasov, Harghita

Reprezentant: Ioniţă Răzvan Daniel Telefon: 0751 230 084
Email: razvan.i@spotvisionelectric.ro

Zona 7: Arad, Timis, Hunedoara, Caras-Severin

Reprezentant: Careba Vasile Telefon: 0758 084 071
Email: vasi.c@spotvisionelectric.ro

Departament Hypermarket

Reprezentant: Daniela Iordache Telefon: 0751 307 589
Email:daniela.i@spotvisionelectric.ro

Departament Proiecte

Reprezentant: ing. Yusuf Ataș Telefon: 0748 880 828
Email:yusufs@potvisionelectric.ro